Na co pomaga komora hiperbaryczna?

OXYFIT serdecznie zaprasza Państwa do korzystania z hiperbarycznej komory tlenowej dostępnej w naszym gabinecie w Warszawie. Działanie komory tlenowej polega na podawaniu Klientowi silnie stężonego tlenu pod ciśnieniem wyższym niż atmosferyczne. Sesja tlenoterapii hiperbarycznej jest efektywną metodą, która polega na dostarczaniu tlenu do wszystkich organów, komórek i tkanek organizmu.

 

Komora hiperbaryczna - wskazania

Terapia przeprowadzona w komorze hiperbarycznej pozytywnie wpływa na kondycję psychofizyczną, wydolność organizmu i wygląd. Skutecznie wspomaga również leczenie wielu chorób. Poddawanie się działaniu tlenu w komorze hiperbarycznej pod wyższym ciśnieniem niż to, w którym przebywamy na co dzień, pozwala pozbyć się wielu uciążliwych dolegliwości. Komora hiperbaryczna to doskonały sposób wspomagania nie tylko kondycji fizycznej, ale także odporności organizmu, ogólnej poprawy samopoczucia oraz ogólnego stanu zdrowia.

Komora hiperbaryczna - ogromny potencjał wspierania regeneracji organizmu

Dzięki podwyższonemu ciśnieniu, jakie panuje w komorze hiperbarycznej, tlen może dotrzeć głęboko do niedotlenionych komórek, likwidując tym samym stany zapalne. Czysty tlen podawany w komorze ma wszechstronne działanie regenerujące i prowadzi do wzrostu wydajności i wytrzymałości Klienta. Zwiększone stężenie tlenu we krwi pozwala dostarczyć większą ilość tlenu do narządów, co w efekcie wpływa na naturalny proces gojenia się ran i zmniejsza tym samym czas rekonwalescencji.

na co pomaga komora hiperbaryczna

Terapia tlenowa w komorze hiperbarycznej - szeroki wachlarz zastosowań

Systematyczne korzystanie z komory hiperbarycznej wpływa między innymi na opóźnienie procesów starzenia się skóry, wspomaga leczenie depresji oraz łagodzi objawy reumatyzmu.

Hiperbaryczna terapia tlenowa przynosi korzyści w łagodzeniu objawów stresu, przewlekłego zmęczenia, napięcia psychicznego, spadku nastroju oraz uśmierza silne bóle migrenowe. Tlenoterapia ma wszechstronny, pozytywny wpływ na nasze samopoczucie psychiczne i fizyczne. Sesja przeprowadzana w komorze hiperbarycznej skutecznie wspomaga leczenie i  posiada szereg udowodnionych naukowo dobroczynnych właściwości, które pozytywnie wpływają na organizm człowieka.

Serdecznie zapraszany.